XXI. Századi Zeneiskola

Telefonszám: +3630 250-7090
Honlap: http://onlinezenesuli.hu/
E-mail: balogh.gabor7@upcmail.hu
Hangszeres oktatás: Szintetizátor, zongora, ütő, zeneelmélet

Legyen a zenetanulás igazi öröm Mindenki számára!

A zeneiskolánk egy teljesen új módszerre építi a tanítási rendszerét. Itt a gyerekek a zenét és zeneelméletet mesékkel, játékokkal, színekkel, számokkal, formákkal tanulják. Zeneoktatásunk célja a korai sikerélmény megvalósítása és a zene megszerettetése. Ez a módszer egyszerűsége, és gyakorlatiassága miatt mindenki számára érthetővé és élményszerűvé teszi a zenetanulást. Ez az oktatási program a logikai rendszere miatt egyedülálló a világon. Az iskolánk 3-4 éves kortól képes hangszeren tanítani a gyerekeket. A módszerünk a Nemzetközi Pető Intézetben is sikeresen működik. Mindenkit szeretettel várunk az iskolánkba!

1 hozzászóolás

halboloroszlán írta:
    2011. október 21.

Nagyon érdekes! Lehetne egy kicsit bővebbet erről megtudni? Mit jelent az, hogy a zeneelméletet mesékkel, színekkel, számokkal formákkal tanítjátok? (Elnézést a tegezésért, kollégák vagyunk:))) Lehetne ebbe egy kis belepillantást nyerni? Mi a kolléganőmmel másképp, mást csinálunk, de a céljaink hasonlóak:

Hozzászólás írása

You must be logged in to post a comment.